Kolekcje

O tych produktach

Velvet, Active, Smart czy Wood?

W tym dziale prezentujemy nasz asortyment podzielony na kolekcje, tutaj łatwo znajdziesz to czego szukasz!

Smart

Kolekcja Smart w skład której wchodzą – baseniki, pufy, foteliki i baldachimy to w całości ręczna produkcja z wykorzystaniem w naturalnych tkanin. Elementy kolekcji stanowią perfekcyjny dodatek do dziecięcego pokoju!

Wybierz interesujący element kolekcji, świetne kolory i doskonałe tkaniny czekają by cię zainspirować!

Velvet

Uważamy, że dzieci zasługują na to, co najlepsze. Stanowiło to dla Nas motywację oraz inspirację by opracować serię produktów Velvet. Doskonałe tkaniny oraz ich najładniejsze wersje kolorystyczne to było za mało, posunęliśmy się krok dalej, stworzyliśmy homogeniczną kolekcję łącząc funkcjonalność z świetnym designem.

Active

Suchy basenik na dwór? Czemu nie!

Kolekcja powstała z myślą o wakacyjnych, ciepłych dniach, kiedy dzieci mogą cieszyć się ładną pogodą. Nie chcemy ograniczać zabawy w suchym basenie tylko do pokoiku dziecięcego, dlatego baseny z kolekcji Summer zostały wykonane z materiału wodoodpornego oraz odpornego na działanie promieni UV. Jest to idealny element wyposażenia tarasu czy ogrodu.

Wood

Wzrok dziecka patrzącego zza okna w ponure jesienne dni był motywacją do stworzenia czegoś wyjątkowego, czegoś co przeniosłoby radość z zabawy na podwórku do domu. Poszukując rozwiązania wpadliśmy na pomysł stworzenia produktów, które uzupełnią królestwo zabawy dziecka o nowe atrakcje. Dokładnie w taki sposób powstała kolekcja Wood. 100% naturalnego drewna.