Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 300zł

Czas realizacji zamówienia

Każde zamówienie w przypadku płatności przelewem lub płatności online zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie przyjmujemy do realizacji. Natomiast w przypadku wybrania płatności za pobraniem lub zadeklarowania odbioru osobistego, zamówienie zastaje przyjęte do realizacji następnego dnia roboczego po jego złożeniu.  Każdy produkt Misioo jest starannie, ręcznie pakowany zatem czas realizacji zamówienia jest indywidualny dla każdego produktu. Informacji o czasie realizacji zamówienia proszę szukać w opisie wybranego produktu. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy.

Czas realizacji może się wydłużyć w zależności od ilości zamówień w danym czasie (np. w okresach przedświątecznych, przed Dniem Dziecka itp.) lub braku dostępności towaru (produkty wykonywane są na zamówienie).

Przesyłki dostarcza firma kurierska DHL – czas realizacji zamówienia to 2 do 3 dni roboczych na terenie Polski. Wyjątkiem są produkty tworzone na zamówienie – informacja o tym jest podana na karcie takiego produktu.

Uwaga! Przy płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

    Odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy!

    Zapisz się do newslettera i odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy, obniżka nie obejmuje towarów już przecenionych. Nasz newsletter pomoże Ci być na bieżąco z wszystkimi promocjami i ofertami.